Croatia iznenadila Cerničane, Slaven iskusno do pobjede protiv Slavonca...

Radio Prkos 08.05.2022 SPORT
img

Jučer je odigrana prvenstvena utakmica između Slavonca i Slavena. Bila je to utakmica u kojoj je Slaven ušao odlično u utakmicu, napadali su od prve minute i stvarali prilike. Domaćin je bojažljivo ušao u utakmicu osobito u obrani gdje prave nekoliko grešaka, a to gosti iskorištavaju i postižu prvi zgoditak. Na listu strijelaca se za Slaven upisao Josip Zeko. Gosti i dalje napadaju i to im se isplatilo pred sam kraj prvog poluvremena, nakon prodora Horvatovića po lijevoj strani, već spomenuti igrač uspijeva matirati vratara Slavonca i postiže pogodak za 0:2. S tim se rezultatom otišlo na predah, a u drugom djelu utakmice bilo je nekoliko prilika na obje strane ali se ništa nije mijenjalo. Slaven je iskusno priveo utakmicu kraju i zasluženo odnio sva tri boda!