Fischer zabio u porazu Sloge od Zrinskog

Radio Prkos 08.05.2022 SPORT

U 31. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga ugostila je lidera prvenstva NK Zrinski Jurjevac. U prvom dijelu se Sloga odlično suprotstavila gostujućem sastavu te zasluženo došla u vodstvo u 28. minuti. Lanusović je ubacio s desne strane, a Karlo Fischer lijepo pospremio loptu u mrežu glavom za 1:0 što je bio i rezultat prvog dijela. U drugom dijelu gosti sa zamjenama ubacuju u veću brzinu, a uz to je Sloga imala novih problema s ozljedama te u rasponu od 53. do 68. minute gosti zabijaju tri gola za potpuni preokret. U 90. minuti Zrinski iz kontre zabija i svoju četvrti pogodak za pobjedu od 1:4.
Sastav Sloge: A. Ugrešić, V. Medvedović, M. Vlaović(od 85. M. Marić), I. Kašljević, L. Đaković, M. Katinić, L. Blazina, K. Fischer, J. Kotarski(od 51. J. Medvedović), V. Lanusović(od 59. B. Menegoni), T. Marjanović

Izvor: FB Sloga