Psunj-sokol pobjedio Budućnost sa rezultatom 4:1...

Radio Prkos 08.05.2022 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Psunj-sokol ugostio Budućnost u Gornjim Bogićevcima. Domaćin je u utakmicu ušao agresivno te je napadao da što prije postigne gol, ali gosti se dobro brane i sve napade rješavaju ispred svog šesnaesterca. U jednom centaršutu dolazi do sudara glavama gdje su nastradali kod domaćina Grbić, a kod gostiju Dautović, oba igrača su imali manje probleme i došlo je do curenja krvi, ali sreća što su bili doktor Jukić i Kolić koji su igračima ukazali prvu pomoć te su odmah odvezeni na kirurgiju u Novu Gradišku. U 20. minuti utakmice dosuđen je jedanaesterac za domaćina koji je realiziran bez greške od strane Armina Abazia. Imala je i Budućnost nekoliko prilika preko Curića, ali domaći golman bio je nesavladiv. Na predah se otišlo sa minimalnim vodstvom domaćina!  U drugom poluvremenu postoji samo jedna ekipa na terenu, a to se isplatilo već u 51. minuti kada Abazi postiže svoj drugi pogodak. Nakon jednog prekršaja u 73. minuti dosuđen je drugi kazneni udarac za domaćina kojeg realizira Enis Seferović. Točku na "i" stavio je Matija Filipović u 75. minuti kada postavlja visokih 4:0. Poraz gosta ublažio je Leon Lalić u 80. minuti i postavio konačnih 4:1!