Novogradiščanke slavile protiv ŽOK Dubrovnik sa rezultatom 3:0 !

Radio Prkos 16.04.2023 SPORT

Jučer je odigrana odbojkaška utakmica u kojoj su naše odbojkašice ugostile dobru ekipu ŽOK Dubrovnik. U sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški odigrana je jedna jako lijepa odbojkaška utakmica u kojoj su naše odbojkašice na kraju slavile sa rezultatom 3:0. U prvom setu podjednaka igra obje ekipe, rezultat je malo išao na našu stranu, a malo na stranu gošći no naše odbojkašice ipak uspjevaju privesti set kraju i dobijaju ga sa rezultatom 25:22. U drugom setu apsolutna dominacija novogradiščanki koje su imale vodstvo od čak sedam bodova razlike, a kraju ga dobijaju sa rezultatom 25:17. Treći set je okrunio sjajnu igru naših odbojkašica, pobjeda uopće nije dolazila u pitanje, na kraju su zasluženo slavile rezultatom 25:18.

ŽOK Nova Gradiška - ŽOK Dubrovnik 3:0