Pioniri: Mladost slavila u Rešetarima!

Radio Prkos 15.04.2023 SPORT

Jučer su pioniri Budućnosti odigrali prvenstvenu utakmicu sa Mladosti iz Cernika. Mladosti ulazi u utakmicu sa namjerom da osvoji bodove. Od prve minute igraju borbeno, bolje su ušli u utakmicu, a osobito Metelko koji je jučer imao svoj dan. U 26. minuti već spomenuti Metelko postiže lijepi zgoditak za Mladost sa šesnaest metara. Golman je bio nemoćan. U 33. minuti sjajni Metelko našao se ponovno u gol prilici koju iskorištava i postiže pogodak za 0:2. U 39. minuti Žakić postiže pogoda za Budućnost i smanjuje rezultatski minus. Poslije toga su nekoliko prilika imali i jedna i druga ekipa, ali se rezultat nije mijenjao. Čestitke treneru Đikiću koji je posložio ekipu koja vraća nadu u bolje dane cerničkog nogometa. Inače, u proljetnom djelu ovi dečki imaju 100 % učinak.

NK "Budućnost" Rešetari - HNK "Mladost" Cernik 1:2 (1:2)
Strijelci: Žakić / Metelko 2x