Posavac slavio u Gornjim Bogićevcima! Davorci odnijeli puni plijen pogotkom Ciprića!

Radio Prkos 16.04.2023 SPORT

Jučer je odigrana utakmica u kojoj je Sloboda ugostila Posavac u Gornjim Bogićevcima. Gosti su vrlo rano poveli, već u 10. minuti, autogolom domaćina. Nakon toga, Sloboda je počela napadati i već dvije minute poslije pogodili su stativu. Bila je to otvorena utakmica u kojoj su obje ekipe napadale i stvarale prilike. U 15. minuti Davorci su također pogodili stativu. U 30. minuti utakmice dogodio se jedan lijepi prodor po lijevoj strani i centaršut, a zgoditak glavom postiže Lovro Ciprić za goste i poduplava vodstvo Posavca. Na predah se otišlo sa tim rezultatom. U drugom djelu utakmice domaća ekipa je ušla malo bolje i stisla je gosta. Trud se isplatio u 70. minuti kada rezultat na 1:2 smanjuje Pavleka. Domaćin je nakon zgoditka preuzeo inicijativu, ali nisu našli put do gola, tako da je Posavac odnio puni plijen na teškom gostovanju u Gornjim Bogićevcima!

NK "Sloboda" Gornji Bogićevci - NK "Posavac" Davor 1:2 (0:2)
Strijelci: Pavleka / A.G., Ciprić