Mladost poražena od Vinogorca u Cerniku!

Radio Prkos 26.03.2023 SPORT
img

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Mladost ugostila ekipu Vinogorca iz Brodskog Vinogorja. Gosti su od prve minute preuzeli terensku inicijativu. Imaju puno veći posjed lopte od naših. Međutim, Mladost je imala dvije lijepe prilike za gol, ali ih nije iskoristila. Najljepšu priliku na utakmici imao je Mikanović koji izlazi sam pred vratara i plasira loptu, a golman ju uspjeva dodirnuti i lopta pogađa stativu. Na predah se otišlo bez pogodaka. U drugom djelu gosti sve više napadaju. Mladost većinom pokušava preko kontranapada, a te napade su većinom predvodili Sokić i Mikanović, ali ih gosti uspjevaju zaustaviti ne birajući sredstva. Pred sam kraj utakmice u 78. minuti gosti dolaze do vodstva nakon loše reakcije domaćeg vratara Curića. U strijelce se upisao Antonio Smrzlić i postavio konačnih 0:1.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Vinogorac" Brodsko Vinogorje 0:0 (0:1)
Strijelac : A. Smrzlić