Rukometaši Nove Gradiške slavili protiv Brođana u dramatičnoj utakmici!

Radio Prkos 26.03.2023 SPORT
img

Jučer je odigrana rukometna utakmica u kojoj su naši rukometaši ugostili ekipu rukometnog kluba "Brod" u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški. Od početka je utakmica bila ravnopravna i igralo se gol za golom, a onda se u jednom trenutku naš golman razbranio i naši rukometaši to koriste i odlaze na četiri razlike. Poslije toga naši prave nekoliko pogrešaka i gosti uspijevaju smanjiti rezultat, tako da se prvo poluvrijeme završilo golom prednosti za naše odnosno rezultatom 15:14. U drugom djelu podjednaka igra do samog kraja, gosti vode pred sam kraj utakmice, a onda naši dvije minute prije kraja uspijevaju preokrenuti rezultat i pobijediti golom razlike. Naš golman se istaknuo obranama i bio je jedan od najzaslužnijih za jučerašnju pobjedu!

RK "Nova Gradiška" BD Grupa - RK "Brod" 29:28 (15:14)