Sloga na krilima Tomića i Marjanovića do pobjede za 112. rođendan!

Radio Prkos 10.04.2022 SPORT

Na najbolji mogući način su naši igrači čestitali rođendan svom klubu - pobjedom. U sklopu 25. kola 3. HNL - istok u Novoj Gradiški gostovala je jako dobra ekipa Čepina.
Sloga je odlično otvorila utakmicu i već iz prve prave prilike došla do vodstva. U 5. minuti je Lanusović poslao odličnu loptu s desne strane, a Nikola Tomić natrčao i pogodio za vodstvo od 1:0. U 19. minuti dolazi do pomutnje u gostujućoj obrani što je iskoristio danas odlični Lanusović i izborio kazneni udarac za Slogu. Siguran izvođač je bio Tomislav Marjanović.
Ostatak utakmice protekao je vrlo izjednačeno gdje su obje ekipe imale jako dobrih prilika za golove, no rezultat se nije mijenjao.
Sastav Sloge: L. De Villa, L. Đaković(od 46. D. Petrović), I. Kašljević, M. Vlaović, M. Katinić, L. Blazina(od 87. A. Volf), K. Fischer(od 75. J. Medvedović), J. Kotarski, V. Lanusović, T. Marjanović(od 84. P. Ivanišević), N. Tomić

Izvor/foto: FB NK Sloga