Iskusni Bojan Bokan donio važna tri boda Slavenu u Rešetarima

Radio Prkos 10.04.2022 SPORT
img

Jučer je odigrana utakmica 1.ŽNL između domaće Budućnosti i Slavena iz Ljupine na stadionu "Otoke" u Rešetarima. Loše vrijeme pokvarilo je jučerašnji derbi. Usprkos vremenskim neprilikama Slaven i Budućnost odigrali su jednu jako kvalitetnu i dobru utakmicu. Obe ekipe su u utakmicu ušle otvoreno bez kalkulacija, redale su se prilike i na jednoj i na drugoj strani, ali golman Budućnosti, Crljenković, bio je i više nego na razini, kao i gostujući vratar. No, ipak je u vodstvo došla domaća ekipa Budućnosti, nakon odlične akcije po lijevoj strani loptu lošije odbija Prpić, a ona dolazi do mladog Lulića koji ju lijepo smješta u gol. Nakon toga, Budućnost je imala još jednu odličnu priliku, ali je goste spasila stativa. Pred sam kraj poluvremena Andrić lijepim udarcem sa desetak metara savladava Crljenkovića za rezultatski egal i vraća stvari na početak. S tim rezultatom se i otišlo na predah. U drugom poluvremenu nastavilo se igrati otvoreno, a nekolicinu prilika imali su jedni i drugi. Nakon jednog prodora po strani, vratar Crljenković odbija loptu, a ona dolazi do iskusnog Bojana Bokana koji takvu priliku ne propušta i šalje ju u gol te postavlja konačnih 1:2.