Horvatović i Dukanović osigurali pobjedu Urijama protiv Osijek Kelmea

Radio Prkos 23.03.2019 ZANIMLJIVOSTI

Danas je odigrana prvenstvena utakmica između GMNK Urija i Osijek Kelmea. Naši igrači dobro otvaraju utakmicu i već u prvih deset minuta vode sa 2:0 golovima Horvatovića i Dukanovića. Gosti uspjevaju smanjiti rezultat na 2:1 i na samom kraju prvog poluvremena Horvatović ponovno postiže pogodak  za 3:1 te se s tim rezultatom odlazi na predah. U drugom djelu redaju se šanse i na jednoj i na drugoj strani, ali bez prave završnice. Ipak gosti greškom naše obrane uspjevaju smanjiti rezultat na 3:2. U zadnjim sekundama utakmice Franić izbija sam pred golmana, ali loše puca i lopta ne završava u golu, no na svu sreću Urije su ipak uspjele pobjediti. Ovom pobjedom korak su bliže osvajanju drugog mjesta i plasmana na državnu završnicu prvenstva Hrvatske za juniore.