Tomislav Marjanović ponovno zabio u porazu Sloge

Radio Prkos 23.03.2019 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je NK Sloga u sklopu 19. kola 3. HNL - istok u Novoj Gradiški ugostila pleterničku Slaviju. U prvom dijelu se igra čvrsto na sredini terena. Sloga ima fantastičnu priliku u 11. minuti preko Tomislava Marjanovića koji izlazi sam pred gostujućeg vratara i puca pokraj gola. Gosti dolaze do vodstva u 45. minuti preko Josipa Solića.

Sloga u drugi dio kreće furiozno te izjednačava u 46. minuti krasnim pogotkom Tomislava Marjanovića. Sloga nastavlja svoj pritisak u idućih par minuta, no tada na scenu stupaju, nazovimo ih, nenogometne stvari. U 51. minuti sudac Đurđek svira kazneni udarac za goste zbog navodnog igranja rukom, a tom prilikom isključuje i našeg fizioterepauta zbog prigovora. Siguran izvođač za 1:2 bio je Mario Abramović. U 65. minuti na "Slogin" ubačaj s desne strane gostujući igrač očigledno igra rukom, no to za dotičnog nije dovoljno za kazneni udarac. Na prosvjede naših igrača isključuje Marija Vlaovića. Do kraja je navedeni sudac nastavio sa svojim, u najmanju ruku, čudnim kriterijem, a gosti su pobjedu osigurali u 87. minuti preko jedne kontre za konačnih 1:3.

Na kraju svega ostaje velika gorčina i pitanje kome sve ovo treba što se danas dogodilo u Novoj Gradiški.
Našim dečkima čestitke na htjenju i borbenosti u ovoj izuzetno teškoj utakmici.

Izvor: FB Sloga NG