Mladost slavila golovima Mikanovića i Zeke protiv Amatera u Cerniku!

Radio Prkos 07.04.2024 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Mladost ugostila Amater iz Slavonskog Broda u Cerniku. U zanimljivom susretu domaća ekipa slavila je rezultatom 2:0. U prvom poluvremenu posjed lopta je podjednak, Mladost je pogodila gredu i jednom su gosti loptu vadili sa gol crte. Imali su i gosti dobrih prilika, ali je golman Mladosti bio odličan i svaku opasnost je uspješno otklonio. Na predah se otišlo bez pogodaka. U 51. minuti Mikanović je sjajnim udarcem sa tridesetak metara matirao vratara Amatera, a lopta je "pokidala" mrežu. U 76. minuti kontranapad Mladosti, lopta dolazi do Stipića koji odigrava odličnu povratnu na Zeku koji loptu mirno šalje u mrežu.  Konačan rezultat bio je 2:0.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Amater" Slavonski Brod 2:0 (0:0)
Strijelci: Mikanović, Zeko