Mladost poražena od Omladinca u Cerniku!

Radio Prkos 23.04.2023 SPORT
img

Jučer je odigrana utakmica 20.kola prve ŽNL BPŽ u kojoj je Mladost ugostila Omladinac iz Starog Topolja u Cerniku. U zanimljivoj utakmici gosti su na kraju slavili rezultatom 0:2. Mladost je u prvom poluvremenu bila bolja ekipa. Imala je nekoliko prilika koje nije uspjela realizirati. Najbolju priliku je imao Zeko, ali je vratar Omladinca, Sudić odličnom obranom otklonio opasnost. Drugu najbolju priliku na utakmici imao je Sokić koji je pucao pokraj gola pa se na predah otišlo bez pogodaka. U drugom poluvremenu igra se većinom na sredini terena, Omladinac igra pretežito na kontranapade. Iz jedne takve kontre su i došli u vodstvo u 70. minuti kada Živić postiže pogodak glavom sa pet metara. Pobjedu gosta potvrdio je Vlado Jeleč u 78. minuti utakmice. Imala je Mladost priliku smanjiti rezultat i eventualno doći do izjednačenja, ali je dosuđeni kazneni udarac za Mladost izveo Sokić, a već spomenuti vratar Omladinca, Sudić, odlično obranio pa se rezultat do kraja nije mijenjao.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Omladinac" Staro Topolje 0:2 (0:0)
Strijelci: Živić, Jeleč