Sloga remizirala protiv Oriolika golovima Lanusovića i Bungića u Novoj Gradiški!

Radio Prkos 23.04.2023 SPORT
img

U 24. kolu 3. NL - istok, novogradiška Sloga ugostila je NK Oriolik iz Oriovca. U tvrdoj utakmici konačan rezultat bio je 2:2. Gosti su došli u vodstvo u 76. minuti zgoditkom Gorana Divkovića. U 84. minuti Goran Jurić iz kaznenog udarca povećava na 0:2. Iako se činilo da je utakmica gotova, Sloga je smogla snage doći do remija. U 87. minuti Tomislav Marjanović sjajno asistira kada s lijeve strane upućuje oštru prizemnu loptu, a Lanusović pogađa za 1:2. U 94. minuti preslika prvog gola, ali ovaj put Jakov Medvedović upošljava Filipa Bungića koji poentira za 2:2.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović(od 78. D. Batalo), N. Tomić, I. Tomić, M. Katinić, N. Eller, V. Lanusović, K. Fischer(od 59. T. Marjanović), M. Marjanović, F. Bungić, V. Medvedović(od 78. J. Medvedović)

Izvor: FB Sloga NG