Rukometaši Nove Gradiške poraženi od Valpovke!

Radio Prkos 19.11.2022 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj su rukometaši Nove Gradiške ugostili rukometni klub Valpovku u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole. U prvom poluvremenu naši rukometaši igrali su odlično. Gosti su čvrsta ekipa, na momente i gruba, bilo je dosta isključenja na jednoj i na drugoj strani. Rezultat je stalno blizu egala. Naši igrači su napravili par grešaka u napadu i to su gosti iskoristili pa su otišlo na tri razlike. Prvo poluvrijeme je završilo sa rezultatom 14:16 za Valpovku. U drugom djelu naši se uspijevaju vratiti na gol zaostatka. Gosti dobijaju crveni karton zbog grubog prekršaja na Orelju koji je povrijedio rame te do kraja utakmice nije više ulazio. Imali su naši igrači priliku sa dva igrača viška izjednačiti ili čak povesti, ali to nisu znali iskoristiti tako da su Valpovčani otišli na četiri gola prednosti. Iako su poraženi treba pohvaliti igru naših rukometaša koji su odigrali odličnu utakmicu protiv ekipe koja ide na prvo mjesto.

RK "Nova Gradiška" - RK "Valpovka" 27:31 (14:16)