Eller, Marjanović i Ivanišević zabijali u pobjedi Sloge!

Radio Prkos 30.10.2021 SPORT

U 13. kolu 3. HNL - istok Sloga je ugostila momčad Graničara iz Županje koja se predstavila u sjajnom svijetlu i bila je na pragu bod(ova) u Novoj Gradiški.
Utakmica je loše krenula za našu momčad jer već u 12. minuti gosti dolaze u vodstvo zgoditkom Josipa Lotara iz kaznenog udarca. Sloga izjednačuje u 37. minuti. Lanusović je ubacio s desne strane, Tomić glavom pogađa gostujućeg igrača u ruku, sudac pokazuje na bijelu točku, a siguran izvođač je bio Nikola Eller.
Sloga loše otvara drugo poluvrijeme i gosti već u 47. minuti dolaze u vodstvo zgoditkom Ivana Kovačevića. Sloga se ne predaje i dolazi do izjednačenja 66. minuti. Eller dugom loptom proigrava Marina Marjanovića koji izbija pred gostujućeg vratara i zabija za 2:2. Do kraja utakmice su se stvarale šanse i na jednoj i na drugoj strani, a za našu momčad se sjajnim intervencijama istakao mladi vratar Ugrešić. Odluka je pala u 87. minuti. Eller je pucao s 20-ak metara, gostujući vratar kratko odbija do Brune Menegonija čiji udarac je obranjen, no lopta se još jednom odbija i Pavle Ivanišević ju posprema u mrežu za konačnih 3:2.
Sastav Sloge: A. Ugrešić, F. Balunović(od 59. V. Medvedović), I. Kašljević, M. Vlaović, M. Katinić, N. Eller, L. Blazina(od 59. B. Menegoni), K. Fischer, V. Lanusović, T. Marjanović(od 85. P. Ivanišević), N. Tomić(od 46. M. Marjanović)
S ovom pobjedom je Sloga skočila na 13. mjesto gdje se nalazi s 15 bodova.

Izvor: FB Sloga