Mladost osvojila drugo mjesto, a pobjedu protiv Omladinca posvetila Luki Sokiću!

Radio Prkos 07.06.2021 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je odigrana posljednja utakmica 26. kola 1. ŽNL BPŽ u kojem su derbi kola odigrali Omladinac i Mladost u kojem je gostujuća ekipa deklarisala Omladinac sa rezultatom 4:1. Cerničani su od prve minute krenuli borbeno i sa željom za pobjedom. Odličnim udarcem Mikanovića sa 30-tak metara došli su do vodstva nakon što je svojom bombom matirao domaćeg vratara. Na drugi gol se čekalo skoro do kraja poluvremena kada iskusni Jelančić prolazi igrača koji ga je čuvao i sa 20-tak metara odličnim udarcem smješta loptu u gol. Sa rezultatom 0:2 se otišlo na predah...Treba istaknuti i Dominika Buturca koji je svojim odličnim intervencijama zaključao svoja vrata u prvom djelu utakmice, a ovo mu je bila zasigurno jedna od najboljih utakmica na golu Mladosti. U drugom poluvremenu Mladost nastavlja istim tempom i stvara nekoliko odličnih prilika, a takvu jednu iskorištava Toni Sokić koji bježi svome čuvaru i matira golmana domaćina i dovodi Mladost u veliko vodstvo od 0:3. Omladinac uspjeva smanjiti, ali do kraja utakmice Cerničani postižu još jedan zgoditak, a autor tog pogotka bio je Volf krasnim šutom iz slobodnog udarca. Cerničani su tom pobjedom osvojili drugo mjesto! Ova pobjeda posvećena je Luki Sokiću, a naravno uz njega je cijela obitelj kao i čitav Cernik!