Sloga uzela važan bod u Gradiški, zabijali Lanusović i Marjanović!

Radio Prkos 07.06.2021 ZANIMLJIVOSTI

U 33. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga je ugostila NK Graničar iz Županje i remizirala rezultatom 3:3. Slogu je u vodstvo doveo Valentin Lanusović zgoditkom u 10. minuti, no samo minutu kasnije gost izjednačava preko preko Josipa Lešića. U prvom dijelu gost je bio bolja momčad, a s nekoliko lijepih obrana istakao se Lovro De Villa. 43. minuta bila je kobna za Slogu jer je gost poveo 1:2 autogolom Ivana Kašljevića.
U drugi dio Sloga ulazi bolje te već u 50. minuti preko Tomislava Marjanović izjednačuje na 2:2. Gost prijeti preko kontri i jednu takvu su materijalizirali u 63. minuti zgoditkom Arona Smolčića za 2:3. Ipak, Valentin Lanusović je svojim drugim pogotkom u 80. minuti postavio konačnih 3:3.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović(od 52. V. Medvedović), M. Vlaović, I. Kašljević, M. Katinić, N. Eller, L. Blazina, K. Fischer, V. Lanusović(od 85. J. Medvedović), T. Marjanović, N. Tomić(od 61. M. Marjanović)

Izbor: FB Sloga NG