Slaven preko Trobića, Trčića i Batala do uvjerljive pobjede protiv Gundinaca u Ljupini

Radio Prkos 31.03.2024 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Slaven ugostio ekipu Gundinaca u Ljupini. U zanimljivom susretu domaća ekipa slavila je sa uvjerljivih 3:0 pogotcima Trobića, Trčića i Batala. Već u 7. minuti utakmice G. Trobić dovodi u vodstvo domaću ekipu. Nakon toga nastavlja se dominacija Slavena, a to im se isplatilo u 21. minuti nakon jednog centaršuta sa desne strane kada se u mat situaciji našao Trčić koji loptu lijepo smješta u mrežu. Na predah se otišlo sa rezultatom 2:0. U 48. minuti greška golmana gosta, a to koristi iskusni Batalo koji povećava rezultat na 3:0. Treba napomenuti da je Slaven imao još nekoliko odličnih prilika, a najbolje su imali Pejaković i Đaković koji su bili u situaciji jedan na jedan sa vratarom Gundinaca, ali nisu uspjeli pronaći mrežu. Sve u svemu i više nego uvjerljiva pobjeda domaće ekipe koja je zasluženo tri boda ostavila u Ljupini.

NK "Slaven" Ljupina - NK "Gundinci" Gundinci 3:0 (2:0)
Strijelci: G. Trobić, Trčić, Batalo