Sloga preko Mihića i Ciprića do važne pobjede protiv Tomislava iz Cerne u Novoj Gradiški!

Radio Prkos 31.03.2024 SPORT

U 21. kolu 3. NL - istok novogradiška Sloga je na Sportskom parku Ivo Petranović ugostila NK Tomislav iz Cerne. Sloga je bila bolji protivnik i zasluženo slavila rezultatom 2:0. Golove su postizali Silvio Mihić u 7. minuti i Nikola Ciprić u 21. minuti. Treba reći da je rezultat mogao biti i izraženiji u prvom dijelu, no falila je kvalitetnija realizacija. U drugom poluvremenu se igralo čvrsto na sredini terena, ali bez nekih izrazitih šansi na obje strane.

Sastav Sloge: S. Zeba, I. Benić, N. Tomić, V. Lanusović, M. Katinić, D. Matošević, L. Blazina(od 68. K. Fischer), S. Mihić, M. Crljenković(od 46. V. Medvedović), F. Bungić, N. Ciprić(od 86. V. Blažević)

Izvor: FB Sloga NG