Sloga slavila protiv Valpovke u Novoj Gradiški!

Radio Prkos 17.03.2024 SPORT

Jučer je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Sloga ugostila Valpovku iz Valpova. U zanimljivom susretu domaća ekipa slavila je sa rezultatom 2:0. Sloga je u vodstvo došla već u 17. minuti utakmice nakon što se Ivo Benić najbolje snašao u šesnaestercu i iskoristio lošu reakciju gostujuće obrane i vratara. U 22. minuti imala je Sloga priliku povećati vodstvo kada se Mihić našao u situaciji jedan na jedan sa golmanom, ali je golman odlično reagirao i otklonio opasnost. Par minuta kasnije dobru priliku imao je i Ciprić, ali još jednom Sloga ne realizira svoje prilike. Na predah se otišlo sa minimalnim vodstvom domaćina. U drugom djelu Sloga stvara još par prilika, a do povećanja vodstva došli su ponovno preko Benića koji je skoro sa korner linije loptu smjestio u mrežu. U 71. minuti drugi žuti, odnosno crveni dobio je Matošević, ali se do kraja rezultat nije mijenjao.

NK "Sloga" Nova Gradiška - NK "Valpovka" Valpovo 2:0 (1:0)
Strijelci: Benić 2x