Nova Gradiška u velikoj golijadi svladala Novi Marof!

Radio Prkos 16.03.2024 SPORT
img

Jučer je odigrana prvenstvena malonogometna utakmica u kojoj je HMNK Nova Gradiška ugostila MNK Novi Marof. U zanimljivom susretu naši dečki slavili su sa visokih 7:3. Novu Gradišku je u vodstvo doveo Bungić u 9. minuti, a samo tri minute kasnije vodstvo je povećao Marjanović. S tim rezultatom se i otišlo na predah. U drugom djelu dolazi do "blitzkriega" Nove Gradiške pa je tako u rasponu od desetak minuta zabila čak pet pogodaka. Na 3:0 je povećao Medvedović, a zatim se na listu strijelaca upisao i Badrov. Vodstvo je povećao Đerek, a još su se u strijelce upisali i Eller i Petrović. Poraz gosta ublažio je Mešnjak, a konačnih 7:3 postavio je Papac.

HMNK "Nova Gradiška" - MNK "Novi Marof" 7:3 (2:0)
Strijelci: Bungić, Marjanović, Medvedović, Badrov, Đerek, Eller, Petrović / Mešnjak x2, Papac