Sloga poražena na domaćem terenu od Čepina, Benić zabio jedini pogodak za Slogu!

Radio Prkos 09.03.2024 SPORT
img

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Sloga ugostila ekipu Čepin iz Čepina na sportskom parku Ivo Petranović u Novoj Gradiški. U zanimljivom dvoboju Sloga je poražena rezultatom 1:2 iako je imala nekoliko prilika koje nije uspjela iskoristii. Nakon jedne pomalo čudne situacije gosti dolaze u gol priliku (iz ničega), a Zvonimir Tulumović to mirno realizira i šalje loptu u gol. Samo minutu kasnije odličnu priliku imala je Sloga, a loptu je sa gol linije izvadio gostujući igrač. U 46. minuti Ivo Benić vraća rezultatski egal i rezultat je 1:1. U 56. minuti domaći vratar, DeVilla pravio grešku, a to iskorištava Josip Kraljević koji postavlja konačnih 1:2. Do kraja utakmice Sloga je imala par prilika, ali bez uspješne realizacije.

NK "Sloga" Nova Gradiška - NK "Čepin" Čepin 1:2 (0:1)
Strijelci: Benić / Tulumović, Kraljević