Slaven došao do pobjede golovima Hadžića, Dokuzovića i Vlaovića!

Radio Prkos 05.04.2021 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u utakmici 16. kola 1.ŽNL BPŽ Slaven iz Ljupine ugostio Psunj-sokol. U napetoj i zanimljivoj utakmici na kraju je slavio domaćin rezultatom 3:2. Slaven je već u trećoj minuti u vodstvo doveo njihovo novo pojačanje Denis Hadžić. Do poravnanja rezultata došlo je u 27. minuti, a strijelac je bio Stijepić Saša. Pred sam kraj poluvremena Dino Dokuzović dovodi Slaven u vodstvo te se sa 2:1 odlazi na predah. Ponovno su se gosti vratili u utakmicu i poravnali rezultat ovaj puta u 60. minuti preko Filipovića. Bila je to podjednaka utakmica u kojoj su ipak pobjedu malo više htjeli domaćini pa je ovaj puta sreća otišla na njihovu stranu. U 90. minuti Vlaović Milan zabija pogodak i tako postavlja konačnih 3:2.