Tomislav Marjanović postigao hattrick, Tomić dva pogotka u visokoj pobjedi Sloge...

Radio Prkos 14.03.2021 ZANIMLJIVOSTI

18. kolo 3. HNL - istok donijelo je gostovanje NK NAŠK-a iz Našica na Sportskom parku Ivo Petranović. Slogina momčad je odigrala briljantnu utakmicu te pobijedila rezultatom 5:0, a isti je mogao biti i veći. Već u 8. minuti Nikola Tomić postiže krasan pogodak glavom na odličan nabačaj Mihaela Katinića. 16. minuta je donijela kazneni udarac za Slogu nakon što je u šesnaestercu gostiju srušen Valentin Lanusović. Međutim, Tomislav Marjanović nije uspio realizirati kazneni udarac. Nikola Tomić u 24. minuti povećava vodstvo Sloge na 2:0, a Tomislav Marjanović se 36. minuti iskupio pogotkom za 3:0. Još bilježimo krasne šanse Lanusovića i Kotarskog, no rezultat se nije mijenjao.
U drugom dijelu su gosti preuzeli incijativu u nadi da mogu promijeniti tijek utakmice, no svako pitanje pobjednika, ako je i postojalo, riješio je Tomislav Marjanović s pogocima u 58. i 60. minuti. Do kraja se rezultat nije mijenjao, a veliku priliku za 6:0 je imao Bruno Menegoni, no njegov je udarac obranjen.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović, M. Vlaović(od 61. L. Đaković), I. Kašljević, M. Katinić, N. Eller, J. Kotarski(od 57. K. Fischer), L. Blazina(od 68. L. Šimunović), V. Lanusović(od 68. B. Menegoni), T. Marjanović(od 61. V. Medvedović), N. Tomić
Čestitke dečkima i treneru Pavišiću te pomoćnom treneru Katiniću na odličnoj predstavi i zasluženoj pobjedi!

Izvor: FB Sloga