Two man show Ellera i Bungića...Nova Gradiška devastirala Našice.

Radio Prkos 18.12.2020 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški odigrana utakmica 5. kola 2.HMNL - istok u kojem je HMNK Nova Gradiška ugostila MNK Našice. Sudačku dvojku ponovno su činili Tomislav Katinić i Krešimir Grgurević, a ovaj puta funkciju delegata obnašao je Tomislav Vlaović. Nova Gradiška je utakmicu otvorila bolje i već u samom startu povela sa 2:0 preko Bungića i Ellera koji su jučer priredili "two man show". Do 15. minute Nova Gradiška je imala visokih 5:0, a na predah se otišlo sa rezultatom 5:2 nakon što su golove primili nakon jedne odigrane akcije Našica i autogola Bungića. U drugom poluvremenu naši igrači samo su potvrdili bolju igru, a pobjedu su okrunili sa visokih 9:2. Čestitamo gostima na fer i korektnoj borbi te im želimo puno sreće u nastavku natjecanja.

HMNK "Nova Gradiška" - MNK "Našice" 9:2 (5:2)
Strijelci: F. Bungić 4x, N. Eller 4x, A. Đusi / E. Mihaljević, F. Bungić (AG)