Mladost petardirala Slavonac BS u Cerniku!

Radio Prkos 21.04.2024 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Mladost ugostila Slavonac iz Brodskog Stupnika u Cerniku. U zanimljivoj utakmici domaća ekipa pobjedila je sa visokih 5:1. Mlladost je u vodstvo došla već u 4. minuti nakon što je Mikanović izveo odličan slobodni udarac sa dvadesetak metara i načeo mrežu gosta. U 25. minuti novi šok za goste, Bilešić se našao u situaciji jedan na jedan sa golmanom te ga prelazi i šalje loptu u mrežu. U 31. minuti Zeko sjajnim udarcem matira nemoćnog vratara i šalje loptu u same "rašlje". U 35. minuti Stjepan Stipić sa dvadesetak metara odličnim udarcem šalje loptu u gol. U 43. minuti novi pogodak za domaćina, a ponovno se na listu strijelaca upisao Stipić koji postavlja konačnih 5:0 u prvom djelu. U drugom djelu nije bilo toliko prilika, a gosti su pokušali ipak postići pogodak te im se to isplatilo u 75. minuti kada smanjuju rezultat na 5:1 preko Petra Bašića. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Slavonac" BS 5:1 (5:0)
Strijelci: Mikanović, Bilešić, Zeko, S. Stipić 2x