Slavonac Nova Kapela i Sloga u finalu Kupa NSNG!

Radio Prkos 11.04.2024 SPORT

Jučer je odigrana polufinalna utakmica Kupa NSNG u kojoj je Slavonac ugostio Croatiu iz Tisovca u Novoj Kapeli. U zanimljivoj utakmici domaća ekipa slavila je sa rezultatom 3:1. Slavonac je u vodstvo došao u 18. minuti utakmice preko Ivana Blatančića koji je postigao zgoditak iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara. Gosti su vrlo brzo vratili rezultatski egal, već u 24. minuti u strijelce se upisao Mario Vlaović. Samo minutu kasnije Slavonac ponovno vodi, a ovaj puta strijelac je bio Podobnik. U 37. minuti gosti imaju odličnu priliku ponovno izjednačiti, ali lopta nije htjela u gol, nakon odlično upućenog udarca lopta je završila u gredi. U 40. minuti Ciprić upućuje odličan udarac sa dvadesetak metara, ali je lopta pogodila gredu i nema gola. Na predah se otišlo sa rezultatom 2:1. U 80. minuti domaćin potvrđuje pobjedu, a ponovno se na listu strijelaca upisao Ivan Blatančić te se do kraja utakmice rezultat nije mijenjao.