Mladost i Posavac iz Davora remizirali u Cerniku u prijateljskoj utakmici!

Radio Prkos 19.02.2024 SPORT

Jučer je odigrana prijateljska utakmica u kojoj je HNK Mladost Cernik ugostila NK Posavac iz Davora u Cerniku. U zanimljivom susretu došlo je do remija iako je pobjeda mogla otići i na jednu i na drugu stranu. Mladost je bolje otvorila utakmicu pa je već u petoj minuti utakmice imala odličnu priliku nakon što su Zeko i Bilešić odigrali vrhunsku akciju, ali je Bilešić promašio šansu. Nakon toga slijedi kazna Posavca, iz brze kontre gosti dolaze u vodstvo, a strijelac je bio Stjepan Matošević. Mladost nastavlja redati prilike, a redom su promašivali Mikanović, Zeko i Sokić. U 38. minuti gosti još jednom kažnjavaju promašene prilike Cernika, a ovaj puta je strijelac Filip Jurčević nakon lijepog voleja. Na predah se otišlo sa rezultatom 0:2. U drugom djelu Mikanović solo akcijom dolazi u gol priliku, ali još jednom ne uspjeva realizirati. Nakon jedne kontre Mladosti u 52. minuti ipak Mikanović dolazi do pogotka i smanjuje prednost Posavca. U 76. minuti velika gužva kod gola Posavca, a u toj gužvi se najbolje snašao Mikanović i postiže svoj drugi zgoditak i postavlja konačnih 2:2.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Posavac" Davor 2:2 (0:2)
Strijelci: Mikanović 2x / Matošević, Jurčević