Slaven i Mladost remizirali u Ljupini!

Radio Prkos 21.10.2023 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Slaven ugostio Mladost u Ljupini. U zanimljivom srazu dvije vrlo podjednake ekipe pobjeda je mogla otići i na jednu i na drugu stranu, ali je na kraju došlo do podjele bodova. Prvo poluvrijeme Mladost više napada i stvara prilike, ali golman domaćina je imao par odličnih intervencija i on je zaslužan što se na predah otišlo bez pogodaka. U drugom djelu već u 48. minuti utakmice Mladost dolazi do vodstva preko Žakića koji poentira iz kaznenog udarca. U 55. minuti Trčić vraća rezultatski egal nakon što se odlično snašao glavom nakon jednog centaršuta. U 62. minuti utakmici Valešić puca sa 25 metara i lopta je u golu te Slaven vodi prvi puta na utakmici. Ubrzo je dosuđen i kazneni udarac za Slaven te je Trčić imao priliku staviti točku na "i" ali je Curić odlično obranio i zadržao Mladost u utakmici. U 87. minuti Zeko izjednačuje na 2:2 te se do kraja rezultat nije mijenjao. Inače, Zeko danas ima rođendan i sam si je čestitao prekrasnim pogotkom u posljednjim minutama te je donio svojoj ekipi vrlo bitan bod u teškoj utakmici.

NK "Slaven" Ljupina - HNK "Mladost" Cernik 2:2 (0:0)
Strijelci: Trčić, Valešić / Žakić, Zeko