Slavonac pogotkom u zadnjim minutama došao do tri boda protiv Graničara, pogodak zabio Mutnjaković!

Radio Prkos 15.10.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Slavonac GD ugostio Graničar iz Slavonskog Šamca u Gunjavcima. Domaćin je na kraju slavio sa rezultatom 2:1. Ekipu Slavonca u vodstvo je doveo Pirizović u 41. minuti. Gosti pokušavaju preko kontranapada stvoriti priliku, a do izjednačenja su došli samo tri minute nakon što je domaćin poveo, u 44. minuti kada nakon ubačaja sa strane vraćaju rezultatski egal. Strijelac je bio Matej Lukaski. Na predah se otišlo sa rezultatom 1:1. U drugom poluvremenu Slavonac cijelo vrijeme napada dok se gosti samo brane koji su očito došli po bod, a imali su ga sve do 89. minute kada danas briljantni Mutnjaković postiže pogodak i donosi nova tri boda domaćoj ekipi.

NK "Slavonac" GD - NK "Graničar" Slavonski Šamac 2:1 (1:1)
Strijelci: Pirizović, Mutnjaković / Lukaski