Mladost došla do nove pobjede, ovaj puta protiv Omladinca u Cerniku!

Radio Prkos 14.10.2023 SPORT

Jučer je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Mladost ugostila Omladinac u Cerniku. U zanimljivoj utakmici domaća ekipa slavila je sa rezultatom 2:1. Već u 17. minuti Mladost je imala priliku povesti kada je dosuđen kazneni udarac, ali Toni Sokić loše puca i lopta odlazi preko gola. Nakon toga, domaćin i dalje napada, a u 25. minuti Sokić ipak postiže pogodak za Mladost i dovodi ih u vodstvo. Do poluvremena se rezultat nije mijenjao. U drugom djelu novi kazneni udarac dosuđen je za domaćina, a ovaj puta izvođač je bio Žakić koji je siguran sa bijele točke. Pred sam kraj utakmice Omladinac uspjeva smanjiti rezultat na 2:1 preko Matea Podgornjaka, ali je Mladost ipak zadržala bodove u Cerniku.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Omladinac" Vrbova 2:1 (1:0)
Strijelci: T. Sokić, R. Žakić / M. Podgornjak