Croatia slavila protiv Omladinca u Tisovcu!

Radio Prkos 08.10.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Croatia ugostila Omladinac iz Vrbove u Tisovcu. U zanimljivoj utakmici pobjedu je odnijela domaća ekipa sa rezultatom 2:1. Već u trećoj minuti utakmice Croatia je došla u vodstvo nakon odličnog centaršuta sa lijeve strane najbolje se snašao Dario Starčević koji loptu odlično smiješta u same rašlje.Već u četrnaestoj minuti utakmice domaćin poduplava svoje vodstvo krasnim zgoditkom Marija Vlaovića. Do poluvremena se rezultat nije mijenjao pa se na predah otišlo sa rezultatom 2:0. U 68. minuti Omladinac smanjuje rezultat preko Šarića. U 75. minuti veliku priliku je imao domaćin, ali ju nije iskoristio. U 78. minuti igrač Croatie, Mahovlić dobija crveni karton pa je Croatia primorena igrati sa igračem manje. Gosti imaju nekoliko prilika, ali je falila završnica tako da se do kraja utakmice rezultat nije mijenjao.

NK "Croatia" Tisovac - NK "Omladinac" Vrbova 2:1 (2:0)
Strijelci : Starčević, Vlaović / Šarić