Sloga izborila plasman u polufinale kupa NSNG nakon pobjede Slavonije u Novoj Gradiški!

Radio Prkos 30.08.2023 SPORT

U 3. kolu Kupa Nogometnog središta Nova Gradiška ugostili smo NK Slavoniju iz Bodovaljaca na Sportskom parku Ivo Petranović. Konačan rezultat bio je 4:1 za našu momčad.
Valentin Lanusović doveo je Slogu u vodstvo u 7. minuti, a gosti poravnavaju u 17. minuti pogotkom Darija Kičića. U 33. minuti Sloga se ponovno vraća u vodstvo pogotkom Filipa Bungića na asistenciju Jakova Medvedovića. 2:1 je bio rezultat prvog dijela. Nikola Ciprić u 48. minuti povećava vodstvo Sloge na 3:1, a priču je zaokružio Karlo Fischer pogotkom u 58. minuti.
Sastav Sloge: M. Maričević, V. Lanusović, N. Tomić, M. Guberović(od 70. L. Đaković), M. Katinić(od 46. V. Medvedović), N. Eller(od 80. M. Pejaković), L. Blazina(od 59. G. Divković), S. Mihić, M. Marjanović(od 46. N. Ciprić), F. Bungić(od 70. F. Balunović), J. Medvedović(od 46. K. Fischer).

Tekst : FB Sloga