Slaven i Croatia remizirali u Ljupini, Slavonac GD potopio Mladost, Vrbova poražena na gostovanju!

Radio Prkos 27.08.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Slaven ugostio Croatiu iz Tisovca u Ljupini. U zanimljivoj utakmici došlo je do podjele bodova. U 29. minuti utakmice akcija Slavena po desnoj strani, lopta dolazi do Trčića i on je sprema u gol. U 40. minuti utakmice Croatia ima priliku za izjednačenje nakon što se Jurašinović našao oči u oči sa vratarom, ali je Prpić odlično obranio. Na predah se otišlo sa minimalnim vodstvom Slavena. U 85. minuti kontra gosta, loptu prima Nikola Jelić, oslobađa se svoga igrača i sa 25 metara postiže lijepi zgoditak u same rašlje i vraća rezultatski egal. Konačan rezultat bio je 1:1.