Slavonac iz Nove Kapele nadigrao Slaven u kupu sa visokih 6:1 u Ljupini!

Radio Prkos 23.08.2023 SPORT

Danas je odigrana kup utakmica u kojoj je Slaven ugostio Slavonac iz Nove Kapele u Ljupini. Već u drugoj minuti prvog poluvremena Slavonac dolazi u vodstvo, a zgoditak je postigao Ivan Blatančić. U 21. minuti gosti povećavaju svoje vodstvo, nakon centaršuta sa desne strane najbolje se snašao Lasić. U 27. minuti utakmice dosuđen je kazneni udarac za goste, a siguran izvođač bio je Mišić. U 40. minuti utakmice Vlado Lasić postiže svoj drugi pogodak za vodstvo od 0:4. S tim rezultatom se odlazi na predah. U 59. minuti utakmice dosuđen je novi kazneni udarac za goste, a ovaj puta je Kovačević je ponovno siguran. U 77. minuti utakmice Slavonac povećava vodstvo na 0:6, a strijelac je Poljac. U 89. minuti utakmice počasni pogodak za domaćina zabio je Batalo maestralnim lobom i postavlja konačnih 1:6.

NK "Slaven" Ljupina - NK "Slavonac" Kapela 1:6 (0:4)
Strijelci: Batalo / Blatančić, Mišić, Lasić 2x, Kovačević, Poljac