Započeo 3. Memorijalni turnir u Gornjim Bogićevcima!

Radio Prkos 12.08.2023 SPORT

Danas je odigran prvi dan 3. memorijalnog turnira u Gornjim Bogićevcima. Na turniru nastupaju Sokol Rajić, Sloboda GB, Nacional Stari Grabovac i juniori novogradiške Sloge. U prvoj polufinalnoj utakmici između novogradiške Sloge i Sokola iz Rajića slavila je Sloga sa visokih 5:0. Sloga je povela već u 25. minuti golom Milkovića, zatim par minuta kasnije vodstvo povećava Strinavić. Do poluvremena je Sloga uspjela postići još dva pogotka, a zabio ih je Crljenković. Konačnih 5:0 u drugom djelu utakmice postavio je Antonio Guberović. U drugoj polufinalnoj utakmici između Slobode (domaćina) i Nacionala slavila je ekipa iz Starog Grabovca sa minimalnih 0:1. Obje strane imale su svoje prilike, ali nisu uspjeli realizirati. Pogodak za Nacional zabio je Stjepan Šimičić u 55. minuti iz kaznenog udarca i zapečatio utakmicu. Sutra je nastavak turnira pa se vidimo u što većem broju!