Batrina došla do nove pobjede golovima Mulca u Ljupini!

Radio Prkos 21.05.2023 SPORT

Danas je odigrana utakmica 24. kola 1.ŽNL u kojoj je Slaven ugostio ekipu Batrine u Ljupini. U zanimljivoj utakmici pobjedu su odnijeli gosti rezultatom 1:2. U 23. minuti dosuđen je kazneni udarac za goste, a siguran izvođač bio je Kristijan Mulc. U 34. minuti Batrina ima odličnu priliku kada njihov igrač izlazi sam pred vratara, ali je loše opucao i rezultat ostaje isti. U 38. minuti opasno je Slaven zaprijetio preko Vladimira Blaževića koji je odlično pucao, ali se lopta odbila od gredu. Na predah se otišlo sa minimalnim vodstvom Batrine. U 57. minuti dosuđen je kazneni udarac za Slaven kojeg izvodi Vladimir Blažević, ali golman Batrine, Piccolo odlično brani. U 64. minuti dosuđen je kazneni udarac za Batrinu, a još jednom je siguran sa bijele točke bio Kristijan Mulc koji povećava vodstvo gosta. Pred sam kraj utakmice Slaven ipak uspijeva smanjiti rezultat, a strijelac je bio Kristijan Jakić. Konačn rezultat bio je 1:2.

NK "Slaven" Ljupina - NK "Batrina" Batrina 1:2 (0:1)
Strijelci : K. Jakić / K. Mulc 2x