Okučani remizirali protiv Zadrugara u dramatičnoj utakmici po teškom vremenu!

Radio Prkos 14.05.2023 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Psunj-sokol ugostio Zadrugar iz Oprisavaca u Okučanima. U zanimljivoj utakmici na kraju je došlo do podjele bodova iako je pobjeda mogla otići i na jednu i na drugu stranu. U prvim minutama domaćin ima odličnu priliku, ali golman brani. U 14. minuti gosti vode pogotkom Blaževića. Bila je to lijepa akcija i udarac sa petnaest metara koji se odbio od stativu i ušao u gol. U 44. minuti po lijevoj strani lijepo prodire Filipović i lopta dolazi do Seferovića i pogodak za Okučane. Na predah se otišlo sa rezultatom 1:1. U drugom djelu podjednaka igra obje ekipe, ali bez prave realizacije. U 85. minuti gosti dolaze do novog vodstva preko Galovca nakon loše reakcije domaće obrane. Pred sam kraj utakmice dosuđen je kazneni udarac kojeg koristi Seferović i postavlja konačnih 2:2.

NK "Psunj-sokol" Okučani - NK "Zadrugar" Oprisavci 2:2 (1:1)
Strijelci: Seferović 2x / Blažević, Galovac