Batrina slavila na domaćem terenu protiv Sloge!

Radio Prkos 14.05.2023 SPORT
img

Jučer je odigrana utakmica u kojoj je Batrina ugostila Slogu iz Jaruga i slavila sa visokih 4:1. Loše vrijeme utjecalo je na igru pa je prvih tridesetak minuta bila dosta lošija utakmica nego u drugom djelu. Na predah se otišlo bez pogodaka. U drugom djelu dosuđen je kazneni udarac za Batrinu, a siguran izvođač bio je Renka. U 65. minuti kontra domaćina po desnoj strani, a na ubačaju se najbolje snašao Bartolović koji postiže pogodak za 2:0. U 75. minuti nova opasna kontra domaćina, Bogdanović je vukao loptu po lijevoj strani i došao u šesnaest metara te sjajno proigrao Blaževića koji sa pet metara postiže novi pogodak za Batrinu. Točku na "i" stavio je Sekulić u 83. minuti utakmice i povećao vodstvo domaćina na 4:0. Imao je priliku Renka par minuta kasnije postići još jedan pogodak na utakmici iz dosuđenog kaznenog udarca, ali je golman sjajno reagirao i mreža ostaje netaknuta. Poraz je ublažio Kokanović u 88. minuti utakmice i postavio konačnih 4:1. Bila je to zaslužena pobjeda Batrine koja je pokazala kako se bori za boje svoga tima. Najbolji igrač na utakmici bio je Luka Bogdanović koji je izborio dva penala i namjestio dva pogotka.

NK "Batrina" Batrina - NK "Sloga" Jaruge 4:1 (0:0)
Strijelci: Renka, Bartolović, Blažević, Sekulić / Kokanović