Slavonac GD slavio u Tisovcu golovima Španića, Vranješevića i Čanića!

Radio Prkos 16.04.2023 SPORT

Danas je odigrana nogometna utakmica u kojoj je Croatia ugostila Slavonac GD u Tisovcu. U zanimljivoj utakmici konačnu pobjedu odnijeli su gosti sa rezultatom 3:1. U utakmicu je bolje ušao domaćin i poveo već u 15. minuti utakmice golom Milaka. Nije dugo trajalo veselje domaćina, već dvije minute kasnije rezultatski egal vratio je Španić nakon što je dosuđen kazneni udarac kojeg je on mirno realizirao. Do potpunog šoka za domaćina došlo je desetak minuta kasnije kada je nakon centaršuta u pet metara Čanić mirno poslao loptu u mrežu i doveo Slavonac u vodstvo po prvi puta na utakmici. U 30. minuti utakmice dosuđen je još jedan kazneni udarac za Slavonac. Izvođač je bio isti, Španić, ali je konačni ishod bio ipak malo drugačiji. Vrlo dobar golman Croatie obranio je penal i ostavio tračak nade za domaćina. Na predah se otišlo sa rezultatom 1:2. U drugom djelu većinom se igralo na sredini terena, imali su i jedni i drugi prilike, ali bez prave realizacije. Točku na "i" stavio je Vranješević kada je sa šesnaest metara pogodio gol i postavio konačnih 1:3. U 85. minuti imala je ponovno priliku domaća ekipa doći do gola nakon greške gostujućeg vratara Age koji griješi u primopredaji lopte, ali je domaći igrač loše zahvatio loptu i Aga se obranom iskupio. Do kraja se rezultat nije mijenjao.

NK "Croatia" Tisovac - NK "Slavonac" GD 1:3 (1:2)
Strijelci: Milak / Španić, Čanić, Vranješević