Nova Gradiška visokom pobjedom protiv Slatine potvrdila naslov prvaka!

Radio Prkos 30.03.2023 SPORT

Danas je odigrana malonogometna utakmica u kojoj je HMNK Nova Gradiška ugostila MNK Slatinu u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški. U zanimljivoj utakmici pobjedu je zasluženo odnijela domaća ekipa. Inače, Nova Gradiška je do ove utakmice držala prvo mjesto i trebao joj je makar remi za potvrdu naslova. S ovom pobjedom osvojila je ligu i izborila kvalifikacije za 1.HMNL. Već u 7. minuti utakmice Dario Batalo doveo je Novogradiščane u vodstvo. Ubrzo je vodstvo poduplao i Jakić. U 16. minuti utakmice ponovno se na listu strijelaca upisao Batalo i svojim pogotkom postavlja konačnih 3:0 u prvom djelu. U drugom djelu utakmice naši su samo nastavili sa dobrom igrom i golovima. U 24. minuti je vodstvo povisio Petrović da bi pet minuta kasnije na listu strijelaca se upisao i Tomislav Marjanović. U 35. minuti utakmice svoj prvi gol na utakmici zabio je Jakov Medvedović, a samo minutu kasnije zabio je i Bungić koji postavlja konačnih 7:0.

HMNK "Nova" Gradiška - MNK "Slatina" 7:0 (3:0)
Strijelci: Batalo 2x, Jakić, Petrović, Marjanović, Medvedović i Bungić