Sloga svladala Bedem golovima Marjanovića i Medvedovića u Novoj Gradiški

Radio Prkos 26.03.2023 SPORT
img

U 20. kolu 3. NL - istok novogradiška Sloga ugostila je momčad NK Bedem iz Ivankova. U tvrdoj i izjednačenoj utakmici naša momčad je slavila rezultatom 2:0. U 25. minuti Filip Bungić je uposlio Lanusovića koji je srušen u šesnaestercu te je sviran kazneni udarac. Siguran izvođač je bio Tomislav Marjanović. U drugom dijelu gosti imaju inicijativu, a Sloga pokušava doći do novog pogotka iz kontri. Jedna takva je upalila u 85. minuti kada je Vinko Medvedović napravio sjajan slalom kroz protivničku obranu i pogodio za 2:0.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović(od 90+3. M. Marić), M. Vlaović, N. Tomić, M. Katinić, L. Blazina, K. Fischer, V. Medvedović(od 90+4. B. Balunović), V. Lanusović, F. Bungić, T. Marjanović(od 52. J. Medvedović)
S ovom pobjedom Sloga se popela na 10. mjesto gdje se nalazi s 28 bodova.

Izvor: FB Sloga NG