Nova Gradiška došla do nove pobjede protiv Vinkovaca na domaćem terenu

Radio Prkos 20.03.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je HMNK Nova Gradiška ugostila MNK Vinkovce u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški. U napetoj utakmici na kraju je slavila domaća ekipa sa rezultatom 5:3 i tako zaradila nova tri važna boda u borbi za titulu. Utakmicu su bolje otvorili gosti i poveli preko Rumenovića. Do rezultatskog egala Nova Gradiška došla je preko Jurića da bi par minuta kasnije u vodstvo domaćine doveo Eller. Gosti su bili dobro raspoložena ekipa i nisu se predavali pa su do poluvremena stigli izjednačiti preko Ležajića te se sa rezultatom 2:2 otišlo na predah. U drugom djelu novi šok za Novogradiščane, ponovno Vinkovci vode, a u strijelce se ponovno upisao već spomenuti Ležajić. Do izjednačenja su naši došli preko Petrovića da bi par minuta kasnije u vodstvo nas doveo Bungić. Točku na "i" stavio je danas odlični Jurić koji je svojim golom zapečatio utakmicu i postavio konačnih 5:3.

HMNK "Nova Gradiška" - MNK "Vinkovci" 5:3 (2:2)
Strijelci: Jurić 2x, Eller, Petrović, Bungić / Rumenović, Ležajić 2x