Budućnost uzela tri boda na gostovanju u Brđanima golovima Ljubića i Bartolovića!

Radio Prkos 18.03.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Mladost iz Brđana ugostila Budućnost iz Rešetara. Prvi napad imali su gosti, lopta je ubrzo došla do Ljubića koji sa dvadesetak metara šokira domaću publiku i igrače Mladosti. Matirao je nemoćnog golmana i Budućnost u prvim minutama vodi. Poslije gola, Budućnost se više povukla i fokusirala na obranu dok je domaćin imao terensku inicijativu. Napadi domaćina nisu bili konkretni, Budućnost je pročitala svaku njihovu akciju i polu akciju. Pred kraj prvog poluvremena sudac dosuđuje slobodan udarac za Budućnost koja poentira nakon centaršuta u kojem se najbolje snašao Bartolović, ali pomoćni sudac pokazuje da se radilo o zaleđu. Rezultat se nije mijenjao te se na predah otišlo sa minimalnim vodstvom Budućnosti. U drugom djelu domaća ekipa pokušava izjednačiti, ali je Budućnost odigrala pametno i čekala svoju priliku iz kontri. Drugi pogodak postiže Bartolović iskosa sa petnaest metara i postavlja konačnih 0:2 i donosi Budućnosti nova tri boda. Budućnost je zasluženo slavila, obrana je bila na razini, a domaća ekipa Mladosti je podbacila na svom terenu!

NK "Mladost" Brđani - NK "Budućnost" Rešetari 0:2 (0:1)
Strijelci : Ljubić, Bartolović