Lanusović hattrickom donio pobjedu Slogi protiv Slavonca u pripremnoj utakmici!

Radio Prkos 19.02.2023 SPORT

U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči nastavka prvenstva, NK Sloga je na Sportskom parku Ivo Petranović ugostila NK Slavonac Gunjavci-Drežnik. U utakmici ispunjenoj golovima, Slogina momčad je slavila rezultatom 4:3 uz tri pogotka Valentina Lanusovića i jednim Darija Batala. Slogu je u vodstvo doveo Lanusović udarcem sa dvadesetak metara. Rezultat je par minuta kasnije poravnao Karlo Grgić iz penala. Prije samog kraja poluvremena još jedan penal na utakmici, ovaj puta za Slogu, a siguran izvođač bio je Dario Batalo koji postavlja konačnih 2:1 u prvom djelu utakmice. U nastavku utakmice gosti su ušli bolje i to se isplatilo u 55. minuti kada Lalić vraća rezultatski egal, a u 60. minuti po prvi puta na utakmici Grgić donosi vodstvo Slavoncu od 2:3. Nije dugo trajalo veselje Slavonca, Lanusović je imao svoj dan i sa dva pogotka preokrenuo rezultat i postavio konačnih 4:3 u sjajnoj utakmici.