Batrina odigrala dobru utakmicu i otkinula bodove Cerniku, Dubravac zabio eurogol...

Radio Prkos 02.10.2022 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Mladost ugostila Batrinu u Cerniku. U zanimljivoj utakmici došlo je do podjele bodova, a konačan rezultat bio je 2:2. Mladost je u prvom poluvremenu dominirala posjedom iako nije stvarala neke izrazite prilike, a do vodstva je domaćin došao autogolom igrača Batrine nakon jednog kornera. Osim pogotka u prvom djelu nije bilo nekih važnih prilika ni na jednoj strani. U drugom djelu puno bolja Batrina, nakon što su napravili par izmjena igra se digla na viši nivo i to se isplatilo nakon jednog kornera. Igrač Batrine uputio je povratnu loptu na Dubravca koji sa nekih 20-tak metara odlično šutira i matira nemoćnog Curića. Ubrzo zatim Batrina je zaprijetila preko Bogdanovića, ali se vratar Curić odlično snašao. Do novog šoka za ekipu Mladosti došlo je u 75. minuti nakon što je iz jednog kontra napada Bogdanović odigrao odličnu loptu za Blaževića koji je sam pred golom i kažnjava lošu reakciju obrane Mladosti. Par minuta kasnije imao je Bogdanović odličnu priliku rješiti utakmicu kada je prošao pokraj Sokića i izašao sam na vratara Curića, ali se golman Mladosti dobro snašao i sačuvao mrežu. Do rezultatskog egala došlo je nakon što je sudac ukazao na bijelu točku, a siguran izvođač bio je Mikanović.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Batrina" Batrina 2:2 (1:0)
Strijelci: A.G., Mikanović / Dubravac, Blažević