Slavonac slavio protiv Psunja u Novoj Kapeli

Radio Prkos 16.08.2022 SPORT

Jučer u Novoj Kapeli se okupilo preko dvjesto ljudi na nogometnoj utakmici u kojoj su se sastali Slavonac i Psunj-sokol. Gosti su došli desetkovani, bez rezervi sa samo jedanaest igrača koji će započeti utakmicu. Utakmicu je bolje otvorila domaća ekipa Slavonca i vrlo rano dolaze u vodstvo preko Ivana Dujmovića nakon loše intervencije vratara Psunj-sokola. Pred kraj prvog poluvremena dogodila se zanimljiva situacija. Bila je to izgledna prilika za goste i čisti jedanaesterac koji je trebao biti dosuđen za Psunj, ali sudac Topčić nastavlja igru i podiže napetost na tribinama, ali i u samoj igri. Na poluvrijeme se otišlo sa minimalnim vodstvom Slavonca. U drugom djelu Slavonac puno bolji i svježiji te u 60. min povećava rezultat preko istog igrača, Dujmovića. Točku na "i" stavio je Josip Gospočić kada je postavio konačnih 3:0 za Slavonac. Čestitke domaćinu na pobjedi.

NK "Slavonac" Nova Kapela - NK "Psunj-sokol" Okučani 3:0 (1:0)
Strijelci : Dujmović 2x, Gospočić