Završen memorijalni turnir u Novoj Kapeli

Radio Prkos 07.08.2022 ŠIRE NG PODRUČJE

U utakmici za treće mjesto i sinoćnjem nastavku turnira u Novoj Kapeli igrali su HNK Mladost Cernik i ekipa Slavonca Gunjavci -Drežnik.

HNK Mladost Cernik - NK Slavonac GD 3:2

U prvom poluvremenu ovog zanimljivog nogometnog sureta Cerničani su imali nekoliko prilika koje nisu iskorisitili te u 25. minuti Slavonac dolazi u vodstvo od 1:0 zgoditkom Alena Turkalja.Tim rezultatom je završilo prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu Mladost igra sve bolje i preko Marka Kolića izjednačava rezultat na 1:1. Zatim Vrsajković postiže dva zgoditka i dovodi Mladost u vodstvo od 3:1. Pred kraj utakmice Slavonac preko Alena Turkalja smanjuje na 3: 2.Tim rezultatom je završena utakmica za treće mjesto.

NK Slavonac NK - NK Sloga NG 1:1 (5:4p)

U borbi za prvo mjesto igraju Slavonac iz Nove Kapele i Sloga Nova Gradiška. Slavonac dolazi u vodstvo od 1:0 zgoditkom Dragana Sremca, a ovaj rezultat je označio i kraj prvog poluvremena.
U nastavku igre Sloga igra sve bolje i izjednačava rezultat zgoditkom Kovačevića. Tim rezultatom je završila utakmica, a svakako su za gledatelje bili interesantni i jedanaesterci. Bolji su bili igrači Slavonca i osvojili su prvo mjesto.

Nagrade za prvo, drugo i treće mjesto uručio je načelnik općine Nova Kapela, Šmit. Najbolji igrač ovog memorijalnog turnira igranog u čast sjećanja na poginule branitelje u Domovinskom ratu bio je Dragan Sremac, a najbolji golman je Leist Alen.